İzmir'de SEO Kelimesini Telaffuz Eden İlk Dijital Reklam Ajansı

  31 Mayıs 2021 

İzmir'de SEO kelimesini ilk telaffuz eden dijital reklam ajansı olmak aslında neyi ifade ediyor? 

Bu basit gibi görünebilir ancak günümüzün çevrimiçi pazarında verim ve kazanım sağlamamızı hedefleyen bir uygulama olarak SEO; tam anlamıyla kelimelerin gücünden faydalanan bir arama motoru optimizasyonu çalışmasıdır. Bu yüzden oldukça önemlidir.

SEO'nun içinde analiz, backlink, organik trafik, optomisazyon, anahtar kelime, ranking, web sitesi, içerik gibi yönetilip, devamlı olarak takibi yapılması gereken alt başlıklar ve işler vardır. Dolayısıyla SEO, verimliliğe, titiz çalışmaya ve profesyonelliğe ihtiyaç duyar. 

Girişimci ve gelişime açık firmalar, rekabetin günden güne arttığı dijital pazar gibi büyük bir pastadan en büyük dilimi almak adına daha fazla bilinirlik ve tanınmaya ihtiyaç duyar. Tabii ki büyük bir dilim pasta alıp, köşeye çekilmek yeterli değildir. 

Gonet, dijital pazarın ve pazarlamanın tüm gelişim ve dönüşümüne tanıklık etmiş bir dijital ajans olarak, firmaya uygun, verimli ve bilinirliği arttıran çalışmalar yürütmüştür. Çünkü SEO'nun yalnızca anahtar kelimeler sayesinde, markanın büyüklüğüne de sığınarak üst sıralara taşımaktan daha fazlası olduğunu biliyoruz.

 

Çünkü SEO;

Tek seferde ve ya gelişi güzel aralıklarla yapılan bir çalışma değildir. Firmanın artıları eksileri, rakipleri ve hedefleri doğrultusunda profesyonel veri ve analizlerle çalışılır. Bu yüzden herkes SEO çalışması yürütemez, profesyonel bir ekip ile çalışmak en sağlıklı yöntemdir. Yürütülen bu SEO çalışması, firmanızı yalnızca üst sıralara taşımak için değil, bilinirlik ve üye/takipçi sayısının da hedeflenen kitleye yönelik artmasını sağlamak içindir.

 

Çünkü Gonet;

Gonet; SEO kelimesini ilk telaffuz ettiğinden beri, bilinirlik bakımından güçlü ve ya zayıf, konumu açısından köklü ve ya yeni, hemen hemen her sektörden firma ile çalışarak, SEO'nun başlı başına temel çalışma prensibine hakim olmuştur.

Firma, saptanan özellikleri doğrultusunda, planlı programlı, kısa sürede ve sayısal verilere dayalı sağlıklı sonuçlar almak için SEO'yu tercih edecek olursa; gönül rahatlığıyla diyoruz ki; İzmir'de SEO kelimesini ilk telaffuz eden dijital reklam ajansı biziz, firmanızın her açıdan ilk sıralara nasıl taşınacağı, bizim işimiz. Etiketler :
seo, gonetseo, gonetizmir, googleads, aramamotoruoptimisazyonu, anahtarkelime, googleilksıra, reklam, izmirdijitalreklamajansı, izmirdijitalmarketing, backlink, ranking, dijitalpazar, markabilinirliği, görünürlük, markagörünürlüğü, googlearamaları, anahtar kelime