Dijital Medya ve Arama Motoru

  10 Eylül 2021Dijital Medya ve Arama Motoru

Gonet ajansı dijital medya ve arama motoru hizmetiyle markaların hedef kitlesini geliştirir. Dijital platformlarda sıklıkla yer almalarını sağlar. Markaların doğru zaman ve planlama ile hedef kitlelerle buluşmasını sağlar.  Müşteri portföyünün gelişmesine destek olur.

İletişim Optimizasyonu ve Müşteri Deneyimi Entegrasyon

Marka ve müşteri arasında etkili iletişim ağının oluşması, markanın geleceği açısından gerekli bir durumdur. Özellikle dijital medya aracılığıyla iletişim kurulan markalarda müşteri deneyimini dikkate almak gerekir. Müşterilerden alınan geri dönüşler markanın gelişimine katkı sağlar. Gonet ajansında yer alan uzman kadro iletişim optimizasyonuyla ilgili analizler yaparak stratejik entegrasyonlar tasarlar.

Online Medya Planlama, Satın Alma ve Yönetim

Sıklıkla tercih edilen iletişim yöntemlerinden birisi olan online medya Gonet Ajansı tarafından yürütülür. Satın alma, yönetim ve planlama hizmetini sunan Gonet markaların online medya aracılığıyla daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlar. Online medya kanallarını yöneterek satın alma süreçlerini tamamlar.

Sosyal Medya Kampanyalar

Gonet ajansı bünyesinde yer alan sosyal medya uzmanı belirli zamanlarda sosyal medya kampanyaları düzenler. Farklı sektörlerde yer alan markalarla birlikte çalışan Gonet ajansının düzenlediği kampanyaların ortak özelliği ilgi çekici olmasıdır.  Bu şekilde aynı anda binlerce müşteriye ulaşmak mümkün olur. Kampanyalar markaların prestiji açısından da oldukça önemlidir.

Viral Pazarlama

Gonet ajansı markaların ürünlerini viral pazarlama aracılığıyla geniş kitlelere ulaştırır. Viral pazarlama için öncelikle ürünlere özel bir mesaj oluşturulur. Mevcut kitlelerin oluşturulan mesajı paylaşması gereklidir. Bunun için güçlü bir sosyal medya stratejisi tasarlanır. Gonet viral pazarlama yöntemiyle pek çok markanın kısa sürede başarılı çalışmalar gerçekleştirmesini sağlamıştır.

Ücretli Medya

Gonet ajansı ücretli medya hizmetiyle markanın hayran kitlesini arttırır.  Markanın farkındalığı artar ve yeni kitleler tanımaya başlar. Ayrıca mevcut tüketiciler markayı sosyal medya üzerinde paylaşır. Markanın güvenilirliği ve prestiji artar. Bu durum yeni kitlelerin oluşmasına ve markanın büyümesinde oldukça etkilidir.

 Arama Motoru Pazarlaması (SEM) / Ücretli Arama

Arama motoru optimizasyonu tüketicilerin markayı daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmasını sağlar. Gonet ajansı SEM hizmetini sunarak tüketicilerin marka bilincini oluşturur. Marka düşük maliyete hem müşteri hem de farkındalık kazanır. Aynı zamanda Gonet ajansı marka için harcanılan reklam maliyetleri ve geri dönüşleri analiz eder. Sonuçlara göre anahtar kelimeler değiştirilebilir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Strateji

Arama motoru optimizasyonunun temel hedefi belirlenen strateji ve planlamaları yürüterek arama sonuçlarında markanın ilk sırada yer almasıdır. Gonet ajansı anahtar kelimelerin sıralamalarını analiz eder ve raporları inceler. Web site trafiğini sıklaştırarak marka satışlarının artmasını sağlar.  Pazarlamanın önemli bir unsuru olan SEO marka ihtiyaçlarına yönelik olarak anahtar kelimeleri belirlenmesiyle daha etkili bir hale gelir. Gonet ajansı disiplinli çalışma sistemiyle markaları hedefledikleri kitle sayısına ulaştırır.

 

 Etiketler :
digital, digitalmedya, arama, aramamotoru, marka, hedefkitle, online medya planlama, satınalma, satınalmaveyönetim, sosyalmedya, viralpazarlama, ücretlimedya, aramamotorupazarlaması, sem, seo, strateji, seo ve strateji