Haberler
Google'da Kim, Ne Kadar Para Kazanıyor?

En iyi ve prestijli teknoloji şirketlerinden Google'ın, çalışanlarına hangi imkanları tanıdığı ve çalışanlarının maaşlarının ne kadar olduğu merak konusudur.

DEVAMI
Haberler
Web Sitesi Çözümleri

Gonet ajansı yeni deneyimleri ve farklı stratejileriyle markalara orijinal fikirler sunar. Marka ve tüketici arasında ki güçlü iletişim kanallarından birisi olan web siteler için farklı tasarımlar geliştirir. Aynı zamanda uzman ekibiyle birlikte web yazılım konusunda ziyaretçiye kullanım kolaylığı sağlar. Dijital ortamda oluşturduğu alternatif seçeneklerle marka ve tüketici arasındaki network ağını güçlendirir.

DEVAMI
Haberler
Dijital Medya ve Arama Motoru

Dijital medya ve arama motoru hizmetiyle markaların hedef kitlesini geliştirir. Dijital platformlarda sıklıkla yer almalarını sağlar. Markaların doğru zaman ve planlama ile hedef kitlelerle buluşmasını sağlar. Müşteri portföyünün gelişmesine destek olur.

DEVAMI
Haberler
İzmir'de SEO Kelimesini Telaffuz Eden İlk Dijital Reklam Ajansı

Bu basit gibi görünebilir ancak günümüzün çevrimiçi pazarında verim ve kazanım sağlamamızı hedefleyen bir uygulama olarak SEO; tam anlamıyla kelimelerin gücünden faydalanan bir arama motoru optimizasyonu çalışmasıdır. Bu yüzden oldukça önemlidir...

DEVAMI
Haberler
İzmir'in En Köklü Dijital Reklam Ajansı

1998 yılından 2005'e kadar İzmir çapında 50'yi aşkın köklü markanın web sitesini ve digital marketing işlerini alan Gonet, 2005-2006 yılları arasında Google'ın üç resmi partnerinden biri olmuştur. 

DEVAMI