Instagram hikâyelerimi kimse görmüyor

  05 Ocak 2022Son dakika: Instagram hikâyelerimi kimse görmüyor!

Instagram'da yapılan yeni güncellemeler sonrasında kullanıcılar, Instagram hikâyeleri bölümünde "bakanlar" kısmında sorun yaşadıklarını bildirdi. Bu sorun milyonlarca kişinin başına geldi. Peki neden bu görüntülemelerde sorun yaşandı? İşte bu görüntülenmeleri görememe hatasına ilişkin bilgiler!

 

Son dakika: İnstagram hikaye görüntüleme! instagram hikayemi kimse görmüyor! instagram story bakanlar görünmüyor

Hikâyeler, Instagram'ın en çok kullanılan araçları. Günlük ya da anlık paylaşıma oldukça uygun. Instagram hikâyeleri görüntüleme kısmında yaşanan sorunlar ise son zamanlarda araştırılıyor. Kullanıcılar şu sorunlarla geliyor: "Instagram hikâyelerime bakan kişileri ve kişi sayısını göremiyorum.". Bu probleme ilişkin araştırma sonucunda ise sonuca ulaşıldı.

Instagram'da hikâyeye etkileşim verenlerin görülmemesinin nedeni

Instagram'da yapılan güncellemeler sonucunda bazı sorunlar yaşanabilir. Özellikle "hikâyeler" bölümünü ilgilendiren bir sorun da bakanların görülmemesi oldu. Instagram beta sürümlerini her kullanıcıda denemiyor ve bazı kullanıcılarda deniyor. Yani bakanların görülmemesi aslında bir denemeydi. Verilen tepkilere göre bunun kalıcı olmadığına yönelik ihtimalin daha fazla olduğunu söylemek mümkün.Etiketler :
#gonet, #haber, #instagram, #meta, #sosyalmedya, #socialmedia