HTML5 Banner

Size Özel HTM5 Banner Tasarımları

Neden HTML5 banner?

Günümüzde satışı amaçlayan, ürününü son kullanıcıya tanıtmak isteyen, markasını önemseyen ve bilinirliğini arttırmayı amaçlayan bütün firmalar internet üzerinden reklamlarını yayınlamak zorundalar. İnternet üzerinden yayın yapan sitelerde bulunan standart ölçülere sahip hazır alanlarda yayınlanan bannerlar aracılığı ile yukarıda sayılan amaçlar gerçekleştirilir.

Reklam verenler için bannerlarının hangi özelliklere sahip olması gerektiği konusunda ise en başta iki önemli noktadan bahsedebiliriz.

ANLATIM

Reklamınızı hangi amaçla yayınlarsanız yayınlayın, en büyüğü bile oldukça kısıtlı olan alanlarda bir şeyler anlatmak zorundasınız. Bu alanlara, özellikle günümüz Türkiye’sinde çoğunlukta olduğu gibi tamamen sabit resimler yerleştirdiğinizde, zaten kısıtlı olan bölgeleri oldukça verimsiz kullanıyor olursunuz. Ancak HTML5 banner özelliklerini kullandığınızda, animasyon avantajı sayesinde daha fazla bilgi bu kısıtlı alanlara sığdırabilir, anlatmak istediklerinizi tam olarak anlatabilirsiniz.
ÇEKİCİLİK

Hareket insanoğlunun hep ilgisini çekmiştir. Sabit duran bir obje yerine aynı objenin hareketli olanı her zaman tercih sebebidir. İşte bu bağlamda, internet reklamlarınızı yayınlamanıza imkan tanıyan bannerlar ile ilgili de aynı şeyi düşünebilirsiniz.

Ülkemizde yoğunlukta kullanılan ve sabit resimlerden oluşan bannerlar yeterince dikkat çekici olamamaktadır. Ancak HTML5’in bize sunduğu imkanları kullanarak tasarladığımız bannerlarda ise durum tamamen farklıdır. Bannerın içeriğinde kullanılan ilgi çekici animasyonlar sayesinde yüksek albeniye ulaşılabilmektedir. Bu şekilde hareketli, çarpıcı, dikkat çeken bannerlar tasarlanabilmektedir.
Gonet HML5 Tasarım Ekibi


Profesyonel tasarımcılardan oluşan ekibimiz, müşterilerimizin isteklerini analiz edip onlar için etkili, sonuca ve hedef kitleye odaklanan çarpıcı bannerlar tasarlarlar.Google Adwords

Banner Paketlerimiz

Verdiğimiz Hizmet Ne Kadar Sürüyor?


Siparişinizin alınmasının ardından geçen 5-7 iş günü içerisinde size bannerlarınızı teslim ediyoruz.

Örnek Banner Tasarımları

İster sipariş formunu gönderin; sizi arayalım,
isterseniz siz arayın; sorularınızı cevaplayalım.SİPARİŞ FORMU