TikTok'ta videoların yeniden paylaşılması mümkün olacak

  24 Aralık 2021TikTok'ta videoların yeniden paylaşılması mümkün olacak!

Özellikle Instagram'da postların yeniden paylaşılması için bazı uygulamalar oldukça aktif bir şekilde kullanılıyordu. TikTok, son çalışmalarında gerçekleştirmek istediği özelliklerden biri olan, paylaşılmış bir TikTok videosunun yeniden paylaşılmasını mümkün hâle getirecek bir "Paylaş" (Repost) düğmesi üzerinde testler yapıyor.

Hayata geçirilmesi planlanan bu düğme için tüm kullanıcılar tarafından erişebilirlik şu an mümkün değil. Bu seçenek sayesinde bir video paylaşan kişinin takipçileri o videoyu görebilse de profilinde bu paylaştığı video yer almayacak. Bunun bir nedeni de repost eden kişiye tüm etkileşimlerin gitmesinin önüne geçilmesi olabilir.

Beta aşamasında olan bu gelişme, farklı özellikleri de içinde barındırabilir. Şu an bilinen hâlinden çok farklı bir şekilde de sunulabilir. Bu yüzden şimdiden bir şeyler söylemek pek mümkün olmayacak. Yine de milyonlarca kişi tarafından kullanılan TikTok'un geliştirdiği yeniliklerle daha ön plana çıkmayı amaçladığını söylemek mümkün.Etiketler :
#gonet, #haber, #instagram, #socialmedia, #sosyalmedya, #tiktok